پلاک اول

ما می‌گوییم تا شرک و کفـر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی (ره)

پلاک اول

ما می‌گوییم تا شرک و کفـر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی (ره)

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ(سوره فصلت آیه 30 ) در حقیقت کسانى که گفتند پروردگار ما خداست‏ سپس ایستادگى کردند فرشتگان بر آنان فرود مى‏آیند [و مى‏گویند] هان بیم مدارید و غمین مباشید و به بهشتى که وعده یافته بودید شاد باشید

طبقه بندی موضوعی

۱ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

۲۴
آبان

انجلینا

در پی اتفاقات اخیر در فرانسه پیامهایی با این مضمون

(#رجانیوز
 درسی که آنجلینا جولی به غربزدگان وطنی داد
آنجلینا جولی در واکنشی متفاوت به حوادث پاریس نوشت:
در حالی که همه از پاریس حرف می زنند هیچ کس از حمله دیروز داعش به بیروت چیزی نمی گوید. من برأی هر دو کشور دعا می کنم.)

در فضای مجازی در رد و بدل شدن هست

حال نقدی بر این سبک پیامها  بخونید.....


همه از غرب زدگی و انفعال دستگاه دیپلماسی و همچنین رئیس جمهور گله مندیم...حرف حقی هم میزنیم چرا خون پاک شهدای مظلوم مردم لبنان و... نزد سیاست ورزان کشورمان #کم_رنگ،ولی خون کشته شدگان کشوری که خود از حامیان این گروهک های نجس و تروریست بوده و هست را تا این حد #رنگین می بینند این حق ماست که عصبانی باشیم و از غرب زدگی و وادادگی و رنگ باختن مسئولین کشوری که خود از سردمداران مبارزه با این فرقه های ساخته و پرداخته رژیم های کودک کش اسرائیل و آل سعود،بوده است به ستوه آییم و خشم و تنفر و انزجار خود را علنی نماییم و از این وادادگی های ابراز برائت کنیم...اما چگونه و به چه قیمتی!!!                  

 به قیمت رنگ باختن خودمان؟به قیمت وادادگی خودمان!؟                                                                                                                                آیا حقیقتا نمیدانیم که پاشنه آشیل و عقبه و کانون #فرهنگی این نجاست ها و شرارت های بین المللی و همین طور مسولیت تبلیغ و جانمایی فکری تئوری پردازان اتاق های فکر "سیا" و سایر مراکز تصمیم ساز جریان صهیونیسیتی؛#هالیود و کمپانی هایی ماست که تمام ثروتشان از قبل ریخته شدن خون کودکان جهان اسلام و  سایر بلاد به دست آمده است و می آید!؟                      

صنعتی که تمام قد مشغول ترویج و اشاعه فرهنگ بی غیرتی و بی ناموسی در بلاد مسلمین و سایر ادیان بوده و از قبل به همین مثلا سرگرمی سازی ها و... افکار جهانیان را تسخیر نموده و باور ها را بی رنگ و کم رنگ نموده و ضد ارزش ها و بی تفاوتی را #حاکم بر افکار و اذهان!؟ حقیقتا نمیدانیم که چشم #اهرم_ناتوی_فرهنگی این #دجال زمان در همین کمپانی ها تعبیه شده و حتی بی تفاوتی های مسئولین مورد انتقاد ما نیز ، مستقیم و غیر مستقیم،معلول القای همین ظاهر الصلاح های #عمو_سام_آزادی می باشد!؟؟    پس با کدامین منطق ما معترضین به #همین سیاست ،خود به آن شیوه تمسک میجوئیم؟                                                                                                     با کدام حجت #شرعی مبلغ لیدر های هرزه این خوک های کثیف می شویم...آن هم به نام یک افسر جنگ نرم امام خامنه ای؟؟؟                            

 آیا صدای همه مظلومان عالم را به گوش جهانیان رسانده ایم که حال مثلا برای خالی نبودن عریضه بخواهیم حنجره خود را کانال عبور شیطان هم بنماییم!!! چطور نمیشنویم صدای شیر زنان غیوری سوری و یمنی و فلسطینی راکه طنین صدایشان هم در زیر آوارها مدفون شده چگونه است که جار نمیزنیم فریاد های هزاران مادر شهید کودک از دست داده را...صدایشان ارزشی ندارد یا اینکه جرمشان این است که در فیسبوک صفحه ای ندارند! #دعایی ندارند یا به جرم رقاصه نبودن و هرزه نشدن و آلت دست کمپانی های تا گلو در فساد نشدن...صاحب اسم و رسمی نیستند...                                                                                                                   مشغول باشیم که این نیز بگذرد...برویم ...برویم از رنگ باختن عده ای از مردم کشور در کناردیوار سفارت فرانسه بگوییم... برویم مشغول به نوشتن از مرعوب شدن اهالی سیاست در مقابل ایادی زر و زور شویم...برویم...برویم بانگ زنیم #انا_الحق !!!

پ ن:این متن برگرفته از صحبتهای دیشب  یک  استاد اهل دلی برای ما بود

  • من الغـــریب الی الغـــریب