پلاک اول

ما می‌گوییم تا شرک و کفـر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی (ره)

پلاک اول

ما می‌گوییم تا شرک و کفـر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی (ره)

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ(سوره فصلت آیه 30 ) در حقیقت کسانى که گفتند پروردگار ما خداست‏ سپس ایستادگى کردند فرشتگان بر آنان فرود مى‏آیند [و مى‏گویند] هان بیم مدارید و غمین مباشید و به بهشتى که وعده یافته بودید شاد باشید

طبقه بندی موضوعی

۲ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۰۸
مهر
شرف  داریم تا شرف
پرده اول : در شهریور ماه سال ۵۹ تجاوزات به مرزهای میهن اسلامی توسط رژیم بعث عراق کلید خورد و هشت سال جنگ با کمک‌های آمریکا به کشورمان تحمیل شد، در این بین شخصی به نام بهرام بیرانوند عازم جبهه‌های نبرد شد و یک پای خود را از دست داد.

پرده دوم : سال ۹۲ آقای روحانی سرکار آمد وسیاست‌های خود را مبتنی بر تعامل با غرب علی الخصوص استکبار جهانی یعنی آمریکا ،تنظیم کرد، تابو شکنی‌ها از همان ابتدا آغاز شد تا اینکه خبر دست دادن ظریف با اوباما روی خروجی خبرگزاری ‌ها منعکس گردید.

پرده سوم : پس از انتشار خبر دست دادن ظریف به اوباما، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با لحنی آتشین گفت: «آقای ظریف غلط زیادی کرده اگر به عنوان وزیر خارجه چنین کاری کرده.» پس از این بود که هواداران جواد ظریف در شبکه‌های اجتماعی با نشر پست‌هایی خواستار محاکمه این نماینده مجلس شدند.

 پ ن : هر انسان با وجدانی این مطلب را با بی طرفی مطالعه کند ، آدمی که لیاقت محاکمه را دارد میابد.ضمنا شرف بعضی ها در دادن پا مقابل استکبار بود و شرف برخی در دست دادن با کدخدا بود .
  • من الغـــریب الی الغـــریب
۰۷
مهر
شیطان

به نام خدا

پرده اول: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ذکر شده که دولت موظف است حمایتی بی‌دریغ از مستضعفان جهان داشته باشد.
(( اصل 3 قانون اساسی:
بند16: تنظیم سیاست خارجی کشور براساس معیارهای اسلام‌، تعهد برادرانه نسبت به همه مسلمانان و حمایت بی‌دریغ از مستضعفان‌ جهان‌. ))


پرده دوم: اخیرا خبری منتشر شده است مبنی بر دست دادن مقام رسمی جمهوری اسلامی با رئیس جمهور دولت مستکبر آمریکا. اگر دوستان سخنان مقتدای این ملت را بررسی کرده باشند می‌توانند موضع نظام جمهوری اسلامی را در قبال شیطان بزرگ آمریکا پیدا کنند.
(( امروز بزرگ‌ترین مایه‌ی تهدید در دنیا رژیم آمریکا است که بدون هیچ مهاری، بدون هیچ پایبندیِ وجدانی و دینی‌ای، در هر کجایی که لازم بداند دخالتهای بی‌وجه میکند و دخالتهای ناامن‌کننده از او سر میزند؛ آمریکا دنیا را ناامن کرده است.۱۳۹۴/۰۱/۳۰ ))


پرده نهایی: چه کسی قرار است جواب مستضعفان را بدهد؟ مستضعفانی که غذای خوب ندارند بخورند و هواپیماها را تنها بر فراز شهرشان و هنگام بمباران دیده اند! تلاطم قلوبشان از جنایات آمریکا آرام نمی‌گیرد و هر روز به آن افزوده می‌شود. آنان که جمهوری اسلامی را نمادی برای مبارزه با استکبار می‌دانستند حال چطور باید جمع بین این دو متناقض کنند؟ «مرگ بر آمریکا» یا «دست دادن مقام بلندپایه ایرانی به رئیس جمهور دولتی مستکبر»؟


پ ن: مسولین دولتی ایا به فرجام کارهای خود دقت کرده اید؟
آیا به پیش‌بینی مقتدای این انقلاب درمورد فرجام دست دادن با اوباما و مسئولین آمریکایی دقت کرده‌اید؟
«متوجه شویم نشست و برخاست و حرف زدن با آمریکایی ها، مطلقاً تأثیری در کم کردن دشمنی آنها ندارد و بدون فایده است. این کار ما را در افکار عمومی ملت‌ها و دولت‌ها به تذبذب متهم می‌کند و غربی‌ها با تبلیغات عظیم خودشان، جمهوری اسلامی را دچار انفعال و دوگانگی جلوه می‌دهند.»
رهبر انقلاب - 1393/05/22
  • من الغـــریب الی الغـــریب